Carmek Oto yıkama programı Nedir ? Neye Yarar ?

Carmek Oto yıkama programı Nedir ? Neye Yarar ?

Carmek oto yıkama programı , oto yıkama, oto detailing vb işletmelerin işlerini kolaylaştırmak, müşteri memnuniyetini ve güvenini artırmak , işletmenizi profesyonel bir biçimde yönetebilmeniz için tasarlanmış web tabanlı bulut uygulamasıdır. Modern dünyada raporlama çok önemlidir. İşletmenize hangi tarihler arasında kaç müşteri gelmiş, hangi hizmet veya ürün ne kadar ciro getirmiş, önceki aya göre ciro artmış mı azalmış mı tüm bu soruların cevabını net verebilmemiz için Carmek oto yıkama programı yeterlidir.

Oto yıkama programı hangi cihazlarla uyumludur ?

İnternete girebildiğiniz tüm cihazlarla uyumludur. Kullanılan cihazın ekranına mükemmel şekilde uyumlu tasarlanmıştır. Tüm mobil telefonlarda, tabletlerde, masaüstü cihazlarda Carmek oto yıkama programı sorunsuz çalışmaktadır.

Oto yıkama programının size yararı nedir ?

Tüm müşterilerinizi ve verdiğiniz hizmetleri gün gün saat saat kayıt altında tutarsınız. Müşterileriniz araçlarını teslim ederken ve geri alırken SMS ile bilgilendirilir. Bu sayede zaman kaybı engellenir. Memnuniyetleri artar. İşletmenizin cirosunu , personelinizin çalışma performansını anlık ve geçmiş olarak kolayca takip edersiniz. Açık hesap çalıştığınız toptancılarınızı, müşterilerinizi , personelinizi kolayca alacak verecek tahsilat işlemlerini kolayca takip edersiniz. İşletmede olmasanız dahi işletmenizin performansını uzaktan görüntüleyebilir. Daima rapor alabilirsiniz.

Oto yıkama programı video
WhatsApp