Ücretsiz oto yıkama programı

Ücretsiz oto yıkama programı

Carmek oto yıkama programı ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. WhatsUp veya iletişim formunu kullanarak şirket bilgilerinizi belirterek carmek oto yıkama programımızı ücretsiz deneyebilirsiniz.

Carmek oto yıkama programı ücretsiz midir ?

Carmek oto yıkama programı ücretsiz deneme fırsatı sunar. Beğendiğiz taktirde aylık veya yıllık plan satın alarak siz de oto yıkama işletmenize level atlatabilirsiniz.

Oto yıkama programı Carmek'in müşteriye ve işletmenize faydası nedir ?

Müşterileriniz araçları alınırken ve teslim ederken SMS ile bilgilendirilirler. Bu SMS gönderimi sayesinden işletmenizde biten işler için müşteriyi aramak zorunda kalmazsınız. Müşteri de aracının durumunu sormak durumunda kalmaz. Tüm müşterilerinizi ve verdiğiniz hizmetleri gün gün saat saat kayıt altında tutarsınız. Yani müşterilere verilen hizmet ve hizmeti veren kaydedilir. Bu sayede müşteriden bir şikayet geldiğinde tespit etmek kolaylaşır.Çözüm de kolaylaşır.

Carmek randevu sistemi sayesinde müşterileriniz 7-24 randevu formunu doldurarak işletmenizden randevu alabilir.Alınan randevular içteki müşteri trafiği ile senkronize olduğundan çakışma olmadan sisteme düşer. İşletmenize hem zaman kazandırır, iş yükününü azaltır, hem de müşterilerinizin memnuniyeti artar, işleri hızlanır.

Oto yıkama programı ücretsiz demo
WhatsApp